10 Şubat 2011 Perşembe

Gerdeğe nasıl girilir? Gerdek gecesi yapılacaklar

Sponsorlu Bağlantılar:

GERDEK GECESİ YAPILACAKLAR:

Gerdek Gecesi birçok yeni evli çift için ilk birleşme gecesi olduğun­dan dolayı çok özel bir gecedir. Bu gecenin özel olmasından dolayı birçok çift özellik­le kadınlar bu geceye çok önem verir ve bu gecenin doğal olarak güzel geçmesi­ni isterler.

Peki Gerdek Gecesi Yapılacaklar Nelerdir?

Öncelikle rahat olun ve bu gece­nin en güzel şekilde geçmesini sağlayın. Partnerinizi ürkütmemeye çalışın unutmayın ki bu gece partneriniz için ilk cinsel deneyim gecesi ola­bilir! Bu gece için evinizde farklı süpriz­ler yapabilirsiniz örneğin partnerinizin rahatlamasını sağlaya­cak bir yemek ya da farklı bir süpriz yapabilirsiniz eşinize. Çok acelesi davranmayın eşiniz­le diyalogda olun.

Bu gece sizin için illaki bir cinsel deneyim gecesi olması gerekmiyor eğer eşlerden biri bu gece için hazır değilse eşinizi bunun için zorlamayın.

Eğer bakire bir insanla beraber olacaksanız hiç bir şeyi aceleye getirme­yin. Bakire bir insanın ilk deneyim gecesini ilerde cinsel korkular yaratacak şekil­de geçirmemesini sağlayın. Özellikle bu hususa çok dikkat edin.

Sevgi dolu ve anlayışlı olun bu eşinizin daha da rahatlaması­nı sağlayacaktır. Özellikle bu gün için gözlerden uzak bir yere gidebilir­siniz yani bir tatile çıkmanız sizin bu geceyi hem daha keyifli hemde daha güzel geçirmenizi sağlayacak­tır.

Eğer cinsel deneyiminiz yoksa bir uzmandan yardım almanız da fayda olacak­tır bu konu ile ilgili bir kitap okuya­bilir yada bir uzmanın cinsel tavsiyelerine internetden ulaşa­bilirsiniz.

Yukarıda sayılan maddeler genel olarak bu gece için uyulması gereken kural­lar arasında unutmayın ki ilk gece her iki çift içinde anlam­lı ve önemli bir gün olup bu gecede yaşadıklarınız sizin ileri­deki cinsel hayatınıza da yansıyacağını hesaplayarak hareket edin.

Gerdeğe girerken okunabilecek başka bir yazı;

Gerdek gecesi birçok insan için önemli bir gecedir çünkü (bu durum genel olarak değişmeye başlasa da) ülkemizde birçok insan genel olarak ilk cinsel deneyimi­ni bu gecede yaşıyor diyebiliriz. Durumun böyle olmasından dolayı eşlerin mutlaka birbirlerine anlayışlı ve aceleci olmayan bir tavır­la yaklaşmaları çok önem kazanmaktadır. İlk gecenin önemli olması ve hep akılda kalmasından dolayı bu gece mutlaka önce­den tasarlanmalı ve özellikle kadınlara karşı bu gecede hassas davranılmalı­dır çünkü ilk gece her kadın kendini hazır hissetmeyebilir ve özellikle kadı­nın bakire olması bu geceyi erkek için daha da zorlaştıra­bilir. Unutulmamalıdır ki bakire bir insanla ilişki­ye girmek normal bir insan ile ilişkiye girmekten daha zordur ve mutlaka karşıdaki insanı korkutmayacak ve ona ileride cinsel sıkıntılar yaşatmayacak şekilde davranılmalıdır. Bu gece için özellikle bu geceye uygun cinsel pozisyonlar seçmekte yarar var aşağıda hangi cinsel pozisyonların gerdek gecesi için uygun olduğu resimler ile anlatılmaya çalışılmıştır.

gerdeğe nasıl girilir
gerdek gecesi
gerdek gecesi pozisyonları
gerdeğe girerken neler yapılır
gerdek gecesi yaşananlar

Sağlıklı bir cinsel yaşam için ve ileride eşiniz ile cinsel sıkıntı­lar yaşamak istemiyorsanız gerdek gecesi her şeyi konuşarak ve karşılık­lı anlayış içinde yapmanız da yarar var. Unutmayın ki cinsel ilişki­yi bu gece yaşamak zorunda da değilsiniz ne zaman eşiniz ve siz kendinizi hazır hisse­diyorsanız ilk birleşmenizi o zaman yapmanız sizin için ileride daha sağlık­lı bir cinsel yaşam için ilk adım olacaktır.

Konuyla ilgili aramalar: gerdeğe nasıl girilir , gerdek gecesi pozisyonları , sevişme pozisyonları , ilk gece neler yapılır , ilk gece nasıl yaklaşılmalıdır , ilk deneyim , ilk seks macerası , gerdekte nasıl davranılmalıdır , ilk gece kadına nasıl yaklaşılmalıdır , evliliğin ilk gecesi nelere dikkat edilmedilir , ilk gece kadının yapacakları , gerdeğe girildiğinde kadına düşen görevler