11 Mart 2014 Salı

2014 Mide Kelepçesi Taktırma Fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar:

Mide Kelepçesi Taktırma Fiyatları

Özellikle son zamanlarda obezitenin artması mide kelepçesi ameliyatlarında artış göstermektedir. Yapılan ameliyat ile az ve sık yemek yendiği için kilo verme daha da kolaylaşmaktadır. Bu ameliyatla birçok kişi fazla kilolarından kurtularak normal yaşamlarına devam etmektedir. Bu ameliyat hastane ve doktorun konumuna göre 7.500 ila 15.000 tl arasında fiyatlara yapılmaktadır. Yine de zayıflamak için mide kelepçesi taktırma ameliyatı son çarelerden biri olarak düşünülmelidir. Bu ameliyat özellikle enfeksiyon açısından büyük bir risk taşır. Tam steril olmayan ortamlarda, işinin ehli olmayan insanlara mide kelepçesi taktırmak ölümle sonuçlanabilir.
mide kelepçesi fiyatları, mide bandı taktırma fiyatları
Mide kelepçesi fiyatını sorgularken taktıracağınız klinik hakkında mutlaka bilgi edinmelisiniz. Önünüze ilk gelen klinikte yaptırabileceğiniz basit bir operasyon değildir. Belki fiyatı biraz pahalı olsa da imkanlar dahilinde prestiji olan bir klinikte yaptırmak daha mantıklı bir hareket olacaktır. Çok başarılı sonuçlara ulaşan oldukça fazla insan vardır. Onların hikayelerini de dinleyebilirsiniz.

İlgili aramalar: mide bandı kaça takılır? mide kelepçesi takma ameliyatı ne kadar? mide kelepçesi taktırma fiyatı nedir? mideye kelepçe takma ücreti nedir?