19 Kasım 2013 Salı

Kontakt lens fiyatları nedir?

Sponsorlu Bağlantılar:

Kontakt lens fiyatları nedir?

Kontakt lensler, günümüzün ilerlemiş teknolojisinin sonucu olarak çok fazla çeşit ve türde üretilmektedir. Farklı kullanım koşulları ve kullanım alanlarına göre çeşitli konfor farkları ortaya koyabilen bu Kontakt lenslerin fiyatları da elbette çeşitlilik göstermektedir.

Günümüzde günlük olarak kullanılan ve atılan, aylık kullanım özelliklerine sahip, yıllık kullanım özelliklerine sahip kontakt lensler bulunmaktadır. Bunun üzerinde bir zaman diliminde kullanılması tavsiye edilmemekte ve bir yıldan sonra değiştirilmesi önerilmektedir.

Seçtiğiniz veya yaşam standartlarınıza uygun olarak doktorunuzun önerdiği kontakt lense göre fiyatlar değişiklikler göstermektedir. Bununla birlikte kontakt lens maliyetleri ile gözlük maliyetlerini aşağı yukarı aynıdır. Günlük kullanım özelliğine sahip, kullan at modelli kontakt lenslerin, bir otobüs biletinin maliyetinde olduğu, ancak marka ve özelliklerine göre değişiklik gösterdiğinin altını çizebiliriz. Yıllık ve aylık kullanım özelliklerine sahip kontakt lensler ise, bir gözlük fiyatından daha pahalı ürünler değildir.