10 Kasım 2013 Pazar

Yüzdeki tüylere lazer epilasyon yapılır mı?

Sponsorlu Bağlantılar:

Yüzdeki tüylere lazer epilasyon yapılır mı?

Lazer epilasyon geçici kızarıklıklar haricinde vücuda ve deri altındaki herhangi bir bölgeye zarar vermeyen bir uygulamadır. Bu nedenle göz kapağı haricindeki her bölgede kullanılabilmektedir. Herhangi bir yara, yanık, tahriş, kızarıklık, güneş yanması olmayan ve kıl yapısı ile vücut yapısı uyumlu olan herkes, yüzündeki tüylere lazer epilasyon yaptırabilmektedir.

Lazer epilasyon konusunda uzmanlaşmış olan kliniklere başvuran herkes, uzmanlar tarafından bir takım testlere tabii tutulmaktadır. Kıl ve cilt yapısının belirlenmesi amacıyla yapılmakta olan bu testlerin sonuçlarına göre yüzünüzdeki tüylere lazer epilasyon yaptırıp yaptıramayacağınızı net olarak öğrenebilirsiniz.

Lazer epilasyonlarda koyu renk tüy yapısı ve açık renkteki cilt yapısı en başarılı sonuçların alınmasına sebep olmaktadır. Bununla birlikte yapılacak olan test sonuçlarına göre, yapılacak uygulamanın ne oranda başarılı olacağı uzmanlar tarafından önceden kişilere belirtilmektedir.

İlgili aramalar: yüzdeki tüylere lazer yapılır mı? yüze lazer epilasyon olur mu? lazer epilasyon yüz bölgesine uygulanır mı?