2 Mayıs 2014 Cuma

Hindistan Cevizi Yağının Faydaları

Sponsorlu Bağlantılar:

Hindistan Cevizi Yağının Faydaları

Günümüzde sağlığa faydalı olduğu söylenen fakat faydası olmayan o kadar çok yağ vardır ki bunların çoğunda zaten etiketinde belirttikleri maddenin ne kendisinden ne de yağından eser yoktur. Bu kadar sağlıksız yağın içerisinde hindistan cevizi yağı sizin için bir alternatif olabilir.

Hindistan cevizi yağı kalp sağlığına iyi gelir, bağışıklık sistemini güçlendirir ve size bol miktarda enerji sağlar. Önemli bir artısı da tadının güzel olmasıdır :)
hindistan cevizi yağı
Hindistan cevizi yağı cildiniz için biçilmiş kaftandır. Losyon olarak kullanır cildinize sürerseniz cildinize tazelik ve nem kazandırır. Kuru ciltler için denemeniz gerekir. Kuru cilde sahip olan ve hindistan cevizi yağı kullanmış bir çok kişinin hindistan cevizi yağı hakkında olumlu görüşü vardır. Pul pul dökülen bir cildiniz varsa hindistan cevizi yağını cildinize sürün ve hafifçe ovalayarak yedirin. Yine çatlamış dudaklar için bakım kremi arıyorsanız bu yağı sürün. Aynı şekilde tırnak bakımı içinde kullanın. Dudaklarınızda güzel bir tat ve koku da bırakacaktır. Bu yağın yaşlanmayı geciktirici etkisi de vardır. Ayrıca tamamen doğal hindistan cevizi yağını göz makyajınızı temizlemek için de kullanabilirsiniz. Gerçekten de makyaj temizleme konusunda çok etkilidir. Saç bakımı içinde tavsiye edilen bir üründür. Saçlarınıza sürdüğünüz yağı 10 dakika bekletip daha sonra şampuanla saçınızı yıkayabilirsiniz. Cilt yaralarına sürüldüğünde iyileşme sürecini hızlandırdığı da söylenmektedir.

Hindistan cevizi yağı piyasada çok kolay bulunan bir yağ değildir ve sahtesi de çoktur. Tamamen doğal bir ürün değilse beklediğiniz etkiyi alamayacağınızı unutmayın.