23 Eylül 2013 Pazartesi

Erkeklerde Hangi Bölgelere Lazer Epilasyon Yapılır?

Sponsorlu Bağlantılar:

Erkeklerde Hangi Bölgelere Lazer Epilasyon Yapılır?

Lazer epilasyon temiz pürüzsüz, açık renkli bir cilt üzerinde olması koşuluyla istenen her bölgeye uygulanabilmektedir. Güneşten yanmış, sivilceli, açık yara veya yaraların bulunduğu, traştan tahriş oluş, çeşitli kızarıklıkların bulunduğu ciltler üzerinde lazer epilasyon yapılmaması gerekir, bu durumdaki ciltlerde çeşitli komplikasyonların ve kalıcı lekelerin ortaya çıkmasına sebep olabilir.

Genel olarak erkeklerde lazer epilasyon en çok sakal üzerinde tercih edilebildiği gibi sırasıyla, burun üzeri, kaç arası, alın, göğüs bölgesi, boyun, ense, sırt bölgesi, kollar, el üzeri ve bacaklarda tercih edildiği gibi tüm vücut olarak uygulanması da tercih edilebiliyor. Göğüs bölgesine yapılan lazer epilasyon en çabuk şekilde sonuç veren epilasyon türüdür.

Lazer epilasyon yaptırmak için öncelikle bazı cilt testlerinin uygulanması gerekmektedir, bu testlerden alınan olumlu sonuçlara göre her bölgeye rahatlıkla lazer epilasyon uygulanabilir.

İlgili aramalar: erkekler hangi bölgelere lazer yaptırıyor? erkeklerde hangi bölgelere lazer epilasyon yapılıyor? erkekler nerelerine lazer yaptırır?