31 Ocak 2015 Cumartesi

Cem Öğretir Nasıl Zayıflamış?

Sponsorlu Bağlantılar:

Cem Öğretir Nasıl 30 Kilo Zayıflamış?

108 kiloyken 78 kiloya kadar zayıflayan Cem Öğretir, 30 kilo nasıl verdiğinin formülünü TV'de katıldığı programda açıkladı.

ATV’de yayınlanan ve Zahide Yetiş’in sunumuyla ekranlara hafta içinde her gün farklı bir konu ve konuklarla gelen “Zahide ile Yetiş hayata” programının bugünkü konuğu (26.01.2015) Dr. Yasemin Bredley ve ünlü haber sunucusu Cem Öğretir oldu.

Dr. Yasemin Bredley, verdiği beslenme ve diyet bilgilerinin yanı sıra, Cem Öğretir de nasıl kilo verdiğini programda herkesle paylaştı.

Cem Öğretir, 110 kiloya kadar çıktığını ve artık yatakta dönemez hale geldiğini söyledi. Bunun yanısıra uyku apnesinden tutun da horlamaya kadar her türlü sorunun başgösterdiğini ve bunun üzerine diyet ve spora başladığını söyledi. Cem Öğretir, nasıl zayıfladığının formülünü “Zahide ile Yetiş Hayata” programının izleyicilerine anlattı.

Cem Öğretir, verdiği 30 kiloyu 6 yıl gibi bir süre zarfı içinde verdiğini anlattı. Sebze ve bilhassa kara buğday tükettiği­ni tatlı gereksinimi­ni ise 2 tane hurma ve 1 bardak süt ve ya bir kaç adet kuru meyve yediği­ni belirtti­. Bunların yanı sıra zayıflamasına fayda olan sabah kahvaltısın­da tükettiği yulafın tarifi­ni verdi…

Malzemeler:
Badem sütü
Yarım muz
Fıstık ezmesi
Yulaf
Hazırlanışı: Muzu küçük küçük doğrayıp başka malzemeleri de ekleyerek karıştıra­rak tüketin­.

Badem sütü bulamazsanız Dr­. Yasemin Bredley’in vermiş olduğu aşağıdaki tarifi de yapa­bilirsiniz­.

Yarım bardak süt
1 elma rendesi
2 kaşık yulaf
Birazda tarçın serpip karıştırın­. Sabah kahvaltısı olarak tüketin­. Bu tarif sizi öğleye kadar tok tutacaktır…

Cem Öğretir, Cem Öğretir nasıl zayıfladı, zahide yetiş cem öğretir, Cem Öğretir 30 kilo nasıl verdi, Cem Öğretir yulaf tarifi, Cem Öğretir diyeti