5 Ocak 2015 Pazartesi

İstenmeyen Tüylere Doğal Çözüm

Sponsorlu Bağlantılar:

İstenmeyen  Tüylere Doğal Çözüm

Tüm kadınların dert yandığı bir konudur istenmeyen  tüyler­. Sürekli çıkıyorlar­ ve ne yazık ki ne yaparsak yapalım durduramıyoruz­. Ağda, lazer veya tüy alıcı pedler ile alıyoruz­. Lakin ağda ve tüy alıcı pedler acı veriyor­. Lazer ise henüz pahalı ve zahmetli bir iş­. Durum böyle olunca da doğal metodlar aramaya giriyor insan­. Bugün sizlere benim de daha öncesin­den  denediğim bir metodu aktarmak istiyorum­. Biliyorsunuz limon her der­de deva­dır. Limon ile tüylerimizden  kurtula­bilir miyiz diye soracak olursanız, belki tamamen kurtulamayız ama kıl kökleri­nin zayıflamasını sağlaya­biliriz­.

Doğal Yöntemle İstenmeyen  Tüylerden  Kurtulun!

Peki limonu tüylere nasıl uygulayacağız?

Öncelikle o alandaki kılları kökün­den  olacak şekil­de alıyoruz­. Bunu yapmamızın sebebi limon ihtivası­nın kıl köklerine dek ulaşabilmesi­ni sağlamak­tır. Kılları kökün­den  almadığımız zaman gözenek kapalı olaca­ğı için limon köklere kadar ulaşamayacak­. Bu da istediğimiz netice­si fazlası ­ile etkileyecek­.

Daha sona bir limonu ikiye bölüyoruz­. Ve tüylerin alındığı alana sürüyoruz limonu­. Evet bu işlem birazcık can yakıyor­ fakat tüyleri azalttığı kesin­. Kıl kökleri­ni de köreltiyor böylelikle­. Sadece kılların alındığı ilk gün uygula­yınız­. Tüylerinizi aldığınızda her seferinde bu metodu uygulamış olduğunuz hal­de tüylerinizde incelme baş gösterecek­. Ve zaman içerisinde dökülecek­. Fakat bu sanıyorum uzun bir müddet sonra gerçekleşiyor­. Yani hemen  bir sonuç beklememek gerekmekte­dir­­. Limon aynı an­da iyi bir renk açıcı olduğun­dan koltuk altında görülen kararmalara da iyi gelmektedir­­.