29 Aralık 2014 Pazartesi

Göz Altı Şişlikleri İçin Ne Yapmak Gerekir?

Sponsorlu Bağlantılar:

Göz Altı Şişlikleri İçin Ne Yapmak Gerekir?
Gözaltı morlukları günümüzde hastaların sosyal hayatını, psikolojisi­ni bozacak ölçüde mü­him bir sorun haline gelmiştir­­.

Göz altı morluğunun çeşitli tedavileri vardır. Piyasada satın alınabilecek göz altı kremleri, bakım losyonları, tonikler gibi pek çok ürün etki etmez ve genel olarak bir fayda sağlamaz­. Zira içerisinde birden  çok katkı maddesi bulunmuş olduğu için ve içerisinde ne bulunduğunu bilmediğimiz için hiç bir yararı olmaz­. Hem fazla masraf etmemek hemde kendinizi iyi hissetmeniz için kolay metodları ele almaya özen  gösterdik­.

Göz altı şişliklerin­den  kaçınmak maalesef ki ba­sit olmuyor ve bir kaç kere değil genel­de bu maskeleri uygulamanız gerekir­­.­. Göz altı şişmelerinin ve morluklarının birçok insanın kabusu olduğu da su götürmez bi gerçektir­. Doğal metodlarla, hemde çok ba­sit malzemeler yardımıyla ve hazırlanma­sı ba­sit bir şekil­de kendi maskenizi kendiniz yapın böylece içerisinde ne olduğunu, cildinize ne sürdüğünüzü de bilin­.

Bunun yardımıy­la göz altı şişliklerinizi ve morluklarınızı tedavi etmenizi artık kolaylaştırın ve gün geçtikçe ilerleyişi­ni önleyin­.

Ev yapımı göz altı maskeleleri

1- Gözaltı Şişlikleri İçin Malzemeler:
1 tutam ıhlamur
Hazırlanışı:
1 tutam ıhlamuru demleyin sonra süzüp soğumaya bırakın 2 makyaj pamuğunu çaya batırıp göz kapaklarınızda bekletin.

2- Göz Altındaki Morluk ve Şişlikler için Malzemeler:
1 kaşık kahve
1 yumurta
Hazırlanışı:
1 kaşık kahveyi ile 1 yumurta akını karıştırın ve gazlı bezin içersine serip göz çevresinde 20 dakika bekletin­.

3- Göz Altı Şişlikleri İçin Malzemeler:
2 adet kullanılmış salllama çay poşeti
Hazırlanışı:
Kullanmış olduğunuz iki tane sallama çay poşeti­ni yalnız­ca göz kapaklarınıza koyun ve yarım saat bekletin­. Bu yöntemi hergün uygulamaya özen  gösterirseniz sizi dinlenmiş gösterecek ve bitkinlik ifadenizi yüzünüzden  kaldıracaktır­­.