14 Ocak 2013 Pazartesi

Erkeklerde Botoks Uygulaması

Sponsorlu Bağlantılar:

ERKEKLERDE BOTOKS UYGULAMASI

Botoks artık sadece kadınların tercihi olmaktan çıktı. Günümüzde dış görünümüne önem veren erkekler oldukça fazla ve bu önem arttıkça medikal estetik alanında da sıkça uygulamalar yaptırmaya başladılar. Bu uygulamalar, özel hayatlarını etkilemeden bakımlı ve genç görünmek adına yapmak, kendilerine olan güvenlerini oldukça arttırıyor.

Yaşlanmaya karşı erkeklerin yaptırdıkları botoks ve dolgu uygulamaları, çevrenin farkına varmadan yaşlanmaya karşı önlem almış ve görünüşlerine önemli bir katkı sağlamış oluyorlar. Genelde 30-35 yaşlarındaki ve sürekli insanlarla iletişim halinde bulunan erkekler, alındaki ve göz çevresindeki kırışıklıklar için botoks yaptırıyorlar. Sigara içen erkeklerde dudak çevresinde bulunan ince çizgiler ve yanlarda oluşan ince çizgilere botoks uygulaması önerilmiyor. Ancak bu bölgelere uygulama yaptırmak isteyenlerin çok dikkatli olması gerekiyor.

Türk erkeklerinin çoğu mimiklerini kaybetmeden doğal ve genç bir görünüm kazanmak için yapılan botoks uygulamalarına olumlu bakıyor. Şirketlerde çalışan ve başarılı erkeklerin daha fazla tercihi olan bir uygulama olan botoks, uygulama süresinin kısa olması ve maliyetinin uygun olması açısından isteyenlere kolayca yapılabilme imkanı sunuyor. Kolaylıkla ve kısa sürede yapılan botoks uygulaması 6-9 ay arasında etkisini devam ettirebilmektedir.

Son yıllara baktığımızda, Türk erkeklerinin tüm dünyada bulunan hemcinslerine oranla daha bakımlı olduğu ve Türk erkeklerin botoks yaptırmaya giderken yanlarında eşleriyle gitmeleri bir hayli dikkat çekiyor.